Pozycjonowanie stron internetowych

Jeśli trafiłeś na moją stronę to znaczy, że interesują Cię usługi pozycjonowania stron internetowych (SEO – Search Engine Optimization). Jest to proces, którego celem jest osiągnięcie wysokich pozycji w wyszukiwarce Google, co ma przełożyć się na ruch na stronie oraz zwiększyć liczbę klientów. Dlatego podstawową kwestią jest wybranie odpowiednich słów kluczowych, dzięki którym ruch uzyskany w wyszukiwarce przełoży się na nowych klientów.

Zajmuję się pozycjonowaniem stron od 2014 roku. W tym okresie pomagałem osiągnąć wysokie pozycje oraz ruch z wyszukiwarki, ponad 150 stronom internetowym oraz sklepom.

seo pozycjonowanie stron internetowych

Pozycjonowanie stron internetowych – strategia działania:

  1. Audyt strony i dobór słów kluczowych – audyt strony internetowej to nic innego jak sprawdzenie strony internetowej pod kątem tego jak jest oceniana przez Google. Sprawdzam techniczną część strony, jej treści oraz meta tagi oraz linki, które prowadzą do witryny. Na tym samym etapie sprawdzam również słowa kluczowe, aby móc doradzić klientom co warto zmienić, aby strona internetowa przyciągała Klientów.
  2. Optymalizacja strony internetowej – po przekazaniu Klientowi informacji o zmianach zawartych w audycie, dokonuję optymalizacji, czyli poprawienia poprawiam wskazane w audycie błędy
  3. Linkbuilding, czyli pozyskiwanie jakościowych oraz tematycznych linków, które będą prowadziły do Twojej strony.
  4. Monitorowanie efektów – weryfikacja pozycji oraz ruchu w Google

O czym warto pamiętać?

  1. SEO jest usługą ciągłą, a nie jednorazową to oznacza, że potrzeba kilku miesięcy, aby moje działanie przyniosło zamierzone efekty.
  2. Nie można przewidzieć kiedy strona znajdzie się na pierwszej stronie wyników wyszukiwania w Google. Zależy to od wielu czynników, między innymi trudności słowa kluczowego. Najczęściej zabiera to to między 6 a 12 miesięcy.
  3. Moje usługi rozliczane są abonamentowo raz na miesiąc. Nie ma możliwości rozliczania się za efekt, ponieważ kwoty z abonamentu są przeznaczane na pozyskanie linków. Koszt comiesięcznej opłaty jest zależny od branży w jakiej pracuje Klient.
  4. Raz w miesiącu wysyłam raport dotyczący pozycji na wybrane frazy kluczowe oraz ruchu pochodzącego z wyszukiwarki

A może szukasz innych usług?

Skontaktuj się ze mną​!