Lokalne SEO

Czy posiadasz firmę, której usługi skierowane są do klientów z danej lokalizacji? Jeśli tak, to na pewno zainteresuje Cię usługa lokalnego pozycjonowania stron internetowych.

Lokalne SEO, to idealny wybór, jeśli Twoja firma opiera się na lokalnej społeczności. Frazy kluczowe, które monitorujesz w Google kończą się:

  • nazwą miejscowości np. adwokat łódź, 
  • nazwą dzielnicy adwokat bałuty. 
seo lokalne pozycjonowanie stron łódź

Lokalne SEO to:

1. Audyt strony

Pozycjonowanie zaczynamy zawsze od wykonania audytu strony internetowej. Ma on na celu wyszukać błędy na stronie, które należy usunąć w procesie optymalizacji. Wykonywana przeze mnie optymalizacja dostosowuje stronę do wytycznych Google oraz do zdobywania lokalnych klientów.

2. Link-building

W pozycjonowaniu lokalnym istotne są również dobrej jakości linki prowadzące do Twojej strony. W oferowanym przez mnie pozycjonowaniu lokalnym skupiam się na dodawaniu odnośników do m.in. serwisów lokalnych, lokalnych katalogów, lokalnych serwisów ogłoszeniowych.

3. Konto Google Moja Firma

Jeśli chcesz, aby Twoja firma była wysoko na lokalne wyniki wyszukiwania musisz mieć wizytówkę w Google Moja Firma. Pomogę Ci w tym poprzez założenie jej oraz wypełnienie jej wszystkimi istotnymi informacjami. Zoptymalizuję jej tytuł, aby lepiej pozycjonowała na najistotniejsze dla Twojej działalności frazy kluczowe.

4. Prowadzenie wizytówki Google Moja Firma

Wizytówka stworzona w Google Moja Firma wyświetla się w wynikach wyszukiwania. Warto, aby wyświetlała się jak w nich najwyżej. Pomogę Ci w tym, poprzez m.in. regularne wypełnianie ją wpisami czy produktami. Wizytówki, które są regularnie prowadzone znajdują się wyżej w rankingu od tych, które nie dodają żadnych wpisów lub dodają je sporadycznie.

O czym warto pamiętać?

  1. SEO jest usługą ciągłą, a nie jednorazową to oznacza, że potrzeba kilku miesięcy, aby moje działanie przyniosło zamierzone efekty.
  2. Nie można przewidzieć kiedy strona znajdzie się na pierwszej stronie wyników wyszukiwania w Google. Zależy to od wielu czynników, między innymi trudności słowa kluczowego. Najczęściej zabiera to to między 6 a 12 miesięcy.
  3. Moje usługi rozliczane są abonamentowo raz na miesiąc. Nie ma możliwości rozliczania się za efekt, ponieważ kwoty z abonamentu są przeznaczane na pozyskanie linków. Koszt comiesięcznej opłaty jest zależny od branży w jakiej pracuje Klient.
  4. Raz w miesiącu wysyłam raport dotyczący pozycji na wybrane frazy kluczowe oraz ruchu pochodzącego z wyszukiwarki

A może szukasz innych usług?

Skontaktuj się ze mną!